- O mnie
- Wspomaganie rozwoju dziecka
- PLAN PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO
- GODZINY PRACY
- Rola i zadania pedagoga szkolnego
- Informacja dla uczniów
- Informacja dla rodziców
- Mikołaj w szkole !
- Spotkanie z funkcjonariuszami Policji.
- Wizyta w Fitness Studio Larafit w Tomaszowie Lubelskim.
- Mikołajki 2019
- POZNAJEMY ŚWIAT ZAWODÓW OD KUCHNI
- Przeciw przemocy i dopalaczom.
- Wyniki Mikołajkowego Konkurs Plastycznego „Św. Mikołaj w moich oczach”.
- Mikołajki 2020.
- Moja kartka walentynkowa
- Podsumowanie projektu w kl. V pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej „Ja w społeczeństwie. Jak mogę zmienić świat?”
- Uwaga Konkurs! 10 październik Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego Konkurs dla klas I-VIII.
- Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
- Miedzynarodowy Dzień Mediacji.
- Konkurs w ramach „Ogólnopolskich Dni Rzucania Palenia” rozstrzygnięty!
- Mikołajki 2021
- Walentynki - 14 luty.
- Podsumowanie projektu w kl. IV pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł”?
- Mikołajki 2022
- Walentynki 2023.
- Wycieczka do Warszawy.
- Podsumowanie projektu pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki „Ja w relacjach. Jak zrozumieć siebie i innych?”
- Ach ten Św. Mikołaj...
- Walentynki 2024.
- Wycieczka do Krakowa.
Podsumowanie projektu pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki „Ja w relacjach. Jak zrozumieć siebie i innych?”
Za nami kolejny rok na Uniwersytecie Dzieci w Klasie!
W roku szkolnym 2022/2023 kolejna już klasa naszej szkoły, dołączyła do grona tysięcy uczniów w Polsce, którzy eksperymentują i doświadczają w swojej klasie dzięki Fundacji „Uniwersytet Dzieci”. W tym roku szkolnym w projekcie wzięła udział klasa VI.
Projekt edukacyjny Uniwersytetu Dzieci w Klasie to projekt, podczas którego uczniowie działali zarówno zespołowo jak i indywidualnie. Pracowali nad asertywną i konstruktywną komunikacją, a także wzięli udział w ćwiczeniach pomagających w regulacji emocji. Wszystkie zajęcia odbywały się podczas godzin wychowawczych.
Dzięki projektowi uczniowie kl. VI uczyli się lepiej zrozumieć siebie oraz innych . Wzmacniali poczucie własnej wartości, a także uważności. Rozwijali umiejętności komunikacji oraz nawiązania i utrzymania pozytywnych relacji.
Poprzez udział w projekcie uczniowie mieli możliwość uczestniczenia na żywo w wykładzie na temat: “Jak zbadać DNA sprzed tysięcy lat”, który odbył się na Warszwskim Uniwersytecie Medycznem w Warszawie.
Iwona Bober