Menu główne

 • Etap okręgowy Wojewódzkiego Konkusu z Języka Angielskiego Cliconmaniac 2018.

  12 marca w Tomaszowie Lubelskim odbył się okręgowy etap konkurs Cliconmaniac. W tegorocznej edycji konkursu ponad dwudziestu uczniów ze szkół z powiatu tomaszowskiego zmagało się
  z zadaniami konkursowymi pod czujnym okiem komisji konkursowej. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: kl.IV Joanna Głuszek, kl. V Jakub Watrak, kl. VI Patryk Piluś, kl.VII Karol Ożga,
  kl.II G Wiktoria Caryk oraz kl.III G Paulina Knap. Do etapu wojweódzkiego zakwalifikował się Patryk Piluś - nauczyciel uczący p. Małgorzata Mikuła oraz Paulina Knap - nauczyciel uczący p. Katarzyna Koper. Ponadto Paulina Knap zdobyła najwięcej punktów ze wszystkich uczestników.
   

  Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy niegasnacego zapału w przygotowaniach do kolejnego wojewodzkiego już etapu. Ostani etap odbęzdie się pod koniec kwietnia w Zamościu.

  Katarzyna Koper

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • Konkurs - "Kocham swój kraj - Polskę"

  W ramach realizacji projektu

  KU NIEPODLEGŁEJ

  zespół zadaniowy w składzie: Krystyna Darda, Agata Kudełka, Agnieszka Kozak, Małgorzata Łasocha, Katarzyna Koper, Grażyna Malec, Małgorzata Mikuła, Anna Wilczyńska ogłasza konkurs plastyczny i literacki dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pod hasłem:

  Kocham swój kraj – Polskę”

  Cele konkursu:

  - kształcenie postawy patriotycznej

  -rozwijanie miłości do Ojczyzny Dużej i Małej

  -wzbudzanie dumy i szacunku dla dorobku pokoleń Polaków

  - dostrzeganie piękna ojczystej przyrody

  - odczuwanie radości z bycia Polakiem

   

  Konkurs plastyczny:

  - tematyka zgodna z hasłem konkursu

  - technika dowolna

  - wysoka estetyka

  - praca na formacie A3

  Konkurs literacki:

  - tematyka zgodna z hasłem konkursu

  - forma dowolna – wiersz lub tekst pisany prozą (opowiadanie, esej, reportaż)

  - praca bezbłędna pod względem merytorycznym, ortograficznym, interpunkcyjnym

  - napisana na komputerze (czcionka 12)

   

  Prace konkursowe należy składać na ręce członków zespołu zadaniowego do dnia 30 kwietnia 2018r. Liczy się pomysł i kreatywność. Rozstrzygnięcie nastąpi ok. 20 maja br.

 • Pasowanie na czytelnika.

  FOTO

  9 marca odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy pierwszej. Uczniowie klas pierwszej , drugiej i trzeciej poprzebierani za postacie z bajek wystawili teatrzyk. W postacie z bajek wcieli się: Spider- Man- Bartek Łach, Sowa- Eliza Ożga, Kopciuszek- Oliwia Makuch, Dziewczynka z zapałkami- Amelia Pakuła, Kot w butach- Błażej Nizioł, Książka- Nikola Jarszak, Czerwony Kapturek- Julia Łasocha, Calineczka- Kaja Burda, Lisiczka- Martyna Wodyk, Pipi- Gabriela Mazurek oraz Krasnale- Julia Litwin, Szymon Litwin, Dawid Litkowiec. Piosenkę Majki Jeżowskiej wyśpiewała Aleksandra Kowalik. Po wystawieniu teatrzyku odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelników. Pasowania dokonała pani Wiesława Biszczanik. Uczniowie klasy pierwszej na pamiątkę otrzymali zakładki do książek.

  Organizatorka uroczystości – Wiesława Biszczanik -serdecznie dziękuje pani Marcie Litwin za uszycie strojów dla krasnali, Spółdzielni Uczniowskiej za sfinansowanie zakupu tkaniny oraz pokrycia kosztów uszycia kostiumów, pani Małgorzacie Łasocha za wykonanie wraz z uczniami klas starszych zakładek do książek.

  Wiesława Biszczanik

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Dzień kobiet w szkole.

  12.03.2018

  FOTO

  Być kobietą, być kobietą… - mimo, iż kolejny dzień kobiet stał się już historią to w uszach jeszcze brzmi ta niezapomniana melodia. Tegoroczną część artystyczną poświeconą kobietom właśnie pod czujnym okiem opiekuna samorządu p. Katarzyny Koper przygotowali członkowie SU oraz harcerze z 29 DH Bursztynowy Szlak. Przygotowana część artystyczna była programem telewizyjnym, który był bogaty w rozmaite propozycje. Program ten otwierały wiadomości ze świata i prognoza pogody. Następnie przedstawione zostały wiadomości sportowe oraz reklama. Po reklamie nadano specjalny odcinek serialu Ona i On. Punktem kulminacyjnym był pokaz mody, w którym projektanci zaprezentowali najnowsze propozycje i stylizacje dla pań nauczycielek. Program ten zakończył koncert życzeń z wiązanką przebojów w wykonaniu naszych artystów. Tego dnia SU zadbał także, aby wszystkim paniom nie zabrakło słodkości i zakupił wspólnie ze spółdzielnią uczniowską Mrówka przepyszne kremówki.

   

  Opiekun SU

  Katarzyna Koper

 • Spotkanie z Zespołem Ludowym "Sopocka Nuta".

  11.03.2018

  FOTO

  5 marca 2018 roku gościliśmy po raz pierwszy w naszej szkole Zespół Ludowy „Sopocka Nuta” pod kierownictwem Pani Kamili Sobolewskiej. Na wstępie Pani Dyrektor Teresa Hałasa powitała zaproszonych gości. Następnie Pani Kamila Sobolewska –kierownik zespołu przedstawiła zespół i opowiedziała dzieciom przedszkolnym i uczniom szkoły podstawowej historię powstania zespołu oraz działalność zespołu. W dalszej części spotkania urocze panie z zespołu ,,Sopocka Nuta’’ pod kierunkiem Pana Jacka Babiucha zaprezentowały piosenki ludowe np. ,,Lipka’’, ,,W moim ogródeczku’’ oraz utwory własne. W trakcie spotkania dużą atrakcją dla dzieci była możliwość ubrania się w strój ludowy oraz gra na akordeonie. Ponadto panie nauczyły nasze dzieci piosenki ludowej pt. ,,Lipka”. Nie zabrakło również pytań od dzieci, zaciekawionych szanownymi gośćmi. To niezwykłe spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci. Zorganizowane spotkanie miało na celu promocję folkloru oraz przybliżenie przedszkolakom i uczniom pięknej kultury ludowej naszego regionu.

  Bardzo dziękujemy Zespołowi ,,Sopocka Nuta’’ za przyjęcie naszego zaproszenia, poświecony czas

  i wspaniałe spotkanie z przedszkolakami i uczniami szkoły podstawowej.

  Spotkanie zorganizowała pani Urszula Mielniczek przy współpracy z panią Joanną  Babiuch –mamą Marysi  z grupy pięciolatków.

  URSZULA MIELNICZEK

 • Rekrutacja 2018/2019- informacja dla rodziców.

  09.03.2018

  Zgodnie z Zarządzeniem nr 15 A/2018 Wójta Gminy Susiec z dnia 29 stycznia 2018 roku, dyrektor Szkoły Podstawowej w Majdanie Sopockim Pierwszym przedstawia 

  Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Susiec na rok szkolny 2018/2019:

  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY "czterolatków":

  1. Złożenie wniosku o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez  kandydatów warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 26 marca 2018 do 16 kwietnia 2018.  

  2._Zalacznik_nr_1_i_zalacznik_nr2__oddzialow_przedszkolnych_WNIOSEK_I_KARTA_INFORMACYJNA.docx

  KLASA PIERWSZA SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

  2. Złożenie wniosku o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez  kandydatów warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 26 marca 2018 do 16 kwietnia 2018. 

  4._zgloszenie_dziecka_do_klasy_pierwszej-_2018-2019.doc

   

 • 06.03.2018

  Uprzejmie zapraszamy dzieci Szkół Podstawowych klas l - Vl do udziału w Konkursie Plastycznym "Jestem dzielny - badam się z uśmiechem". W załączeniu przekazujemy informacje na temat Konkursu wraz z materiałami powiązanymi.

  Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Lubelskiego, który doceniając przedsięwzięcie, jako wydarzenie o szczgólnej przydatności prozdrowotnej, przyłączył się do niego i przyjął patronat honorowy nad akcją.

  Z wyrazami szacunku

  Zespół Diagnostyki- Organizator Konkursu.

  Info_szkola.pdf

 • Konkurs "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego"

  01.03.2018

  21 lutego odbył się konkurs "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego" w którym brały udział uczennice z naszej szkoły. Miło nam poinformować, że do etapu okręgowego zakwalifikowały się uczennice klasy 2 Gim: Wiktoria Caryk i Katarzyna Wojtkielewicz.

  Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach! 

   

 • Audycja muzyczna "Gra muzyka".

  23.02.2018

  FOTO

  Niecodzienne spotkanie z muzyką miały dzieci z oddziałów przedszkolnych 21.02.2018 r. Za sprawą przybyłych gości P. Klaudii – wodzireja i P. Macieja - perkusisty przeniosły się w świat dźwięków instrumentów perkusyjnych i dobrej muzycznej zabawy. Były tak lubiane przez dzieci niespodzianki muzyczne, zagadki, zabawy rytmiczne i układy choreograficzne. Była prezentacja brzmienia dzwonków chromatycznych, taboretu rytmicznego i całego zestawu instrumentów wchodzących w skład perkusji. Dzieci uczyły się rozpoznawać ich dźwięki oraz co najważniejsze miały szansę na nich zagrać. Taka forma zajęć podoba się przedszkolakom najbardziej.                     

  Dziękujemy.                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                      D. Dziurbas - organizator

 • Dzień Języka Ojczystego.

  24.02.2018

  FOTO

  21 lutego obchodzimy w Polsce Dzień Języka Ojczystego.  Z tej okazji wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od klasy czwartej, włączyli się w jego obchody. Młodsi – klasy czwarta i piąta – pisali dyktando, zaś starsi zmierzyli się nie tylko z ortografią, ale również musieli wykazać się znajomością frazeologizmów, homonimów, synonimów  i antonimów. Mamy nadzieję, że obchody Dnia Języka Ojczystego zwrócą uwagę uczniów na piękno i różnorodność języka polskiego, zaowocują podniesieniem u nich kultury języka, zmotywują do zgłębiania jego tajników.

   A dla zainteresowanych podajemy treść dyktanda, które pisali starsi uczniowie.  Już można zacząć przygotowania do następnego Dnia Języka Ojczystego! Atrakcji językowych na pewno nie zabraknie.

  „Dlaczego młodzież nie czuje ortografii? Czyżby brakowało jej inteligencji i spostrzegawczości? Czyżby komputery i video miały naprawdę tak przerażający wpływ na żwawy mózg kilkunastolatka? Na pewno coś w tym jest... Zamiast rozwijać szare komórki, wciąż oglądamy się na innych i tkwimy przed ekranem, który pożera nasze ambicje i cenny czas. Bardziej nas ekscytuje rockowe beztalencie, które drze się obłędnie i krąży w konwulsjach wokół mikrofonu, niż jakakolwiek książka. O powtórkach i samodzielnym dążeniu do perfekcji nawet nie wspomnę... Czasy cudów minęły, a nasz Anioł Stróż jest zbyt zaangażowany w sprawy ducha, by czuwać nad naszą sprawnością ortograficzną. Sami musimy dążyć do opanowania tego rzemiosła, jeśli marzymy o sukcesie.”

  Dzień Języka Ojczystego przygotowały: p. Anna Wilczyńska, p. Agata Kudełka, p. Małgorzata Łasocha pomoc przy dekoracji.

  Agata Kudełka

   

 • Koncert "Nałogi - Droga donikąd"

  24.02.2018

  FOTO

  FOTO GOK SUSIEC

  19 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się spotkanie słowno – muzyczne  „Nałogi droga donikąd”  w wykonaniu duetu: Jacka Dewódzkiego – wieloletniego wokalisty zespołu Dżem - oraz Jacka Paprota. Spotkanie było skierowane do uczniów klas VI-VII Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z terenu naszej gminy.

  Celem spotkania było zwrócenie uwagi młodych ludzi na wiele zagrożeń okresu dorastania, szczególnie na problem używek takich jak: dopalacze, papierosy, alkohol, narkotyki i inne. Koncert miał za zadanie dotrzeć do młodych ludzi, w życiu których muzyka zajmuje kluczową pozycję. Miał przestrzec i skłonić do podjęcia decyzji o życiu wolnym od używek i szanowaniu własnego życia, które jest darem, a nie karą.

  Za wspaniały koncert  jako podziękowanie artyści otrzymali z rąk Wójta Gminy Susiec – Zbigniewa Naklickiego upominki w postaci susieckiego dukatu lokalnego, malowidła na drewnie naszych słynnych Szumów i pamiątkowych materiałów promocyjnych, a od młodzieży gromkie brawa.

  źródło: http://www.gok.susiec.pl/news.php?readmore=636

 • Podsumowanie ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Wyślij pączka do Afryki”- 2018.

  FOTO

  Zakończyliśmy akcję charytatywną, przeprowadzoną w naszej szkole z inicjatywy opiekuna Szkolnego Koła Caritas. To, że nasi nauczyciele, uczniowie i ich rodzice, zawsze byli otwarci na pomoc innym, wiemy od dawna. Tym razem, zaangażowanie wszystkich, przerosło nasze oczekiwania!

  Wybrane przez nas formy pomocy: „Pączkuj z nami”i „Działaj z pomysłem” okazały się strzałem w dziesiątkę! „Pączkowanie” nastąpiło z chwilą rozpoczęcia akcji. Samorząd Uczniowski - pod opieką p. Katarzyny Koper, Spółdzielnia Uczniowska „Mrówka”– prowadzona przez p. Barbarę Piwko i p. Tomasza Pilipca oraz Rada Rodziców – pod przewodnictwem p. Ewy Gozdek sponsorowały materiały potrzebne do wykonania rozprowadzanych w szkole serduszek i spinek do włosów. Pani Agata Kudełka postarała się o zakup pysznych pączków, które do szkoły dostarczył p. Piotr Iwanicki, a upieczone przez naszą pedagog p. Iwonę Bober ciasto, było tak wyśmienite, że zniknęło podczas jednej przerwy.

  Na powodzenie naszej szkolnej akcji wpłynęły na pewno plakaty, wykonane podczas lekcji plastyki przez uczniów klas siódmych. Porozwieszane na wszystkich drzwiach prowadzących do szkoły i do sal lekcyjnych informowały o celu tego przedsięwzięcia.

  Nikt nie szczędził grosza, aby wspomóc misję braci kapucynów w sercu Afryki, które od wielu lat targane jest wojnami. Od tygodni nasilają się tam ataki rebeliantów okupujących kraj. Największe ofiary ponosi miejscowa ludność, a zwłaszcza niewinne dzieci, które pozbawione domu i opieki rodziców, umierają z powodu głodu i chorób. Jedyną nadzieją dla nich jest pomoc polskich misjonarzy. Ciepły posiłek i bezpieczne schronienie są dla nich szansą na przeżycie.

  Koszt utrzymania dziecka w RŚA przez dwa dni, to zaledwie 2 złote. Tyle kosztował pączek, ciasto, spineczka do włosów...

  Otrzymaliśmy już podziękowanie od misjonarzy, wdzięcznych za okazaną im pomoc.

  Warto pomagać!

  - opiekun SKC - Małgorzata Łasocha

 • VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Językowego.

  22.02.2018

  „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”

  Pod takim hasłem 20 lutego 2018 r. w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku odbyła się VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Językowego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Miasta Świdnik. Organizatorzy konkursu za główny cel postawili sobie uwrażliwianie młodzieży na piękno i kulturę języka narodowego oraz kształcenie sprawności językowych. Uczennice, które reprezentowały naszą szkołę to: Paulina Knap z klasy III, Monika Kołodziejczyk i Martyna Pasierbiewicz z klasy II.

  Uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą dotyczącą różnych zagadnień dotyczących norm języka polskiego. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

  Agata Kudełka

 • Podziękowanie za akcję "Wyślij pączka do Afryki 2018"

  22.02.2018

  Pokój i Dobro,

  Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję "Wyślij pączka do Afryki 2018",którą otrzymaliśmy.

  Darowizna na kwotę  831,40 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły sprawi,że projekty dożywiania dzieci, budowy szkoły, kaplic, wykopanie studni i wiele innych, będą mogły być w tym roku zrealizowane w Republice Środkowoafrykańskiej.

  Przyłączenie się do naszej akcji niesie wartość wychowawczą.

  Wyrabia w dzieciach nawyk dzielenia się z ludźmi potrzebującymi, uwrażliwia na krzywdę drugiego człowieka, uczy współdziałania w grupie. Jestem przekonany, że Uczniowie i Nauczyciele Państwa Szkoły mają świadomość tego, że: „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

   

  br. Jerzy Steliga

  Fundacja Kapucyni i Misje

 • Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej.

  19.02.2018

  FOTO

  22 lutego w dzień urodzin twórcy skautingu sir Roberta Baden Powella harcerze na całym świecie obchodzą swoje święto – Dzień Myśli Braterskiej. Tegoroczne obchody hufcowego Dnia Myśli Braterskiej odbyły się 18 lutego 2018 roku w Tomaszowie Lubelskim. Uroczystość obchodów rozpoczęła msza św.,  której przewodniczył ks. biskup Marian Rojek. Ksiądz biskup skierował do harcerzy bardzo wymowną homilię, w której wielokrotnie odniósł się do postaw harcerskich. Następnie udaliśmy się do szkoły podstawowej nr 2, aby świętować we wspólnym harcerskim gronie.

  Tradycyjnie rozpalone zostało świeczowisko jednakże  w tym roku ks biskup Marian Rojek wziął udział w rozpalaniu tego tradycyjnego harcerskiego ognia. Następnie dh komendantka Anna Rojek przedstawiła drużyny ze wszystkich powiatów: tomaszowskiego, janowskiego oraz biłgorajskiego. Bardzo ważnym elementem była gawęda o roli braterstwa w harcerskiej służbie. Kolejnym punktem była prezentacja przygotowana przez drużyny harcerskie na temat pracy dla Niepodległej. Instruktorzy hufca otrzymali podziękowania za swoja pracę od posła na Sejm RP Piotra Olszówki
  a także od druhny komendantki. Wymiana kartek z  życzeniami oraz tradycyjna harcerska iskierka zakończyły oficjalna część obchodów Dnia Myśli Braterskiej. Część nieoficjalna to słodki poczęstunek oraz ciepłe harcerskie rozmowy.

  Serdecznie dziękujemy Pani dyrektor Teresie Hałasa za udział w tym naszym harcerskim święcie. Tym bardziej jest było nam miło, gdyż Pani dyrektor także na co dzień wspiera i dostrzega nasze działania. Z harcerskiego serca serdecznie za to wsparcie dziękujemy.

   

  Dh pwd Katarzyna Koper

 • Harcerski Konkurs Bożonarodzeniowy.

  18.02.2018

  Tradycją naszej drużyny jest udział harcerzy w konkursach artystycznych organizowanych przez Komendę Hufca ZHP Tomaszów Lubelski. W tegorocznym konkursie także nie zabrakło prac plastycznych przygotowanych przez naszych harcerzy.

  Prace te zostały docenione przez komisję konkursową:

  Katarzyna Wojtkielewicz – I miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Klaudia Kolbus  – II miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze

  Kornelia Pakuła– II miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze

  Gabriela Nizioł – II miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Katarzyna Jasina– II miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Aleksandra Pitura– III miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Aleksandra Kowalik– III miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze

  Marlena Fidler– III miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerza

  Emilia Komadowska– III miejsce w kategorii szopka/harcerze

  Wiktoria Kołodziejczyk– III miejsce w kategorii szopka/ harcerze

  Natalia Kowalska– III miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Sandra Działa– III miejsce w kategorii stroik świąteczny/harcerze starsi

  Gabriela Nizioł – III miejsce w kategorii kartka/ harcerze starsi

  Moim drużynowym artystom serdecznie gratuluję pięknych wyników.
  Jestem z WAS dumna. Tak trzymać!

  dh pwd Katarzyna Koper

 • Walentynki.

  16.02.2018

  FOTO

  W dniu 15  lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią .Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój - zaobserwować można było odświętny wystrój sali a także uczniów ubranych na czerwono, znaczną ilość czerwonych serduszek oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością i zakochaniem. Organizatorzy imprezy zorganizowali w tym dniu specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’, aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy.Nasi aktorzy ze starszych klas zaprezentowali wszystkim znaną bajkę pt. „Kopciuszek”, w trochę innym wydaniu. Bajka bardzo się podobała, szczególnie maluchom, które cieszyły się i klaskały bardzo żywiołowo. Natomiast młodsze dzieci, w pięknym przebraniu,  przedstawiły bajkę Brzechwy „Do biedronki przyszedł żuk”, ponieważ miłość dotyczy nie tylko ludzi, ale i zwierzęta. Na koniec  wszyscy wysłuchali kilku piosenek o miłości w wykonaniu naszych uczniów. W tym roku obchody Walentynek połączyliśmy z finałem akcji ogłoszonej przez Szkolne Koło Caritas„ Pączkuj w szkole”, więc oczywiście pączki musiały być! Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości, a przy okazji dobrej zabawy mogliśmy pomóc innym. Dziękujemy!

  Za wszystkie atrakcje odpowiedzialni byli: p. Iwona Bober, p. Anna Wilczyńska, p. Małgorzata Łasocha, p. Agata Kudełka oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Katarzyną Koper.

  Agata Kudełka

 • Płatności za obiady.

  17.02.2018

  Przypominamy Rodzicom, że termin płatności za obiady to 20. dzień każdego miesiąca. Prosimy o terminową wpłatę za obiady za miesiąc LUTY do dnia 20.02.2018 roku.  Przypominamy również, że od października 2017 roku, za nieterminową wpłatę za obiady dziecka  (tj. po 20 każdego miesiąca) są naliczane odsetki ustawowe.

strona: