Menu główne

SUKCESY...

S.P.- konkursy- II okres 2015/2016

SZKOŁA PODSTAWOWA

Osiągnięcia uczniów w konkursach

II półrocze roku szkolnego 2015/2016

 

L.p.

Etap konkursu

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Nazwisko i imię uczestnika

Klasa

Wynik konkursu

Opiekun

1.

szkolny

„Krucha wyobraźnia”

plastyczny

Prostak Oktawia

4 latek

II miejsce

D. Dziurbas

 

 

 

 

Byra Milena

Kawa Oliwia

Pitura Karolina

5 latki

I miejsce

L. Miszczak

 

 

 

 

Ćwiek Sandra

Gąsiorek Julia

Wodyk Martyna

5 latki

III miejsce

L. Miszczak

 

 

 

 

 

Kl. Ib

wyróżnienie

J. Hałasa

2.

szkolny

„Ilustrujemy książki naszych marzeń”

plastyczny

Lesicki Mikołaj

II

I miejsce

W. Biszczanik

 

 

 

 

Treszczyński Bartłomiej

Ib

II miejsce

W. Biszczanik

 

 

 

 

Portka Lorena

Ib

III miejsce

W. Biszczanik

3.

szkolny

„Drugie życie śmieci”

ekologiczny

Lis Kinga

4 latek

I miejsce

D. Dziurbas

 

 

 

 

Prostak Oktawia

4 latek

II miejsce

D. Dziurbas

 

 

 

 

Podkowa Wioletta

4 latek

III miejsce

D. Dziurbas

 

 

 

 

Wojtkielewicz Katarzyna

VI

I miejsce

S. Chudy

 

 

 

 

Komadowska Aleksandra

IV

II miejsce

U. Kubacka

 

 

 

 

Kolbus Klaudia

IV

III miejsce

U. Kubacka

 

 

 

 

Mazurek Ewa

III

I miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Malec Mateusz

III

II miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Kowalik Kinga

III

III miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Hurkała  Nikodem

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Kowalik Tomasz

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Kawka Maja

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Ostasz Kamila

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Ożga Wiktoria

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Świst Szymon

III

wyróżnienie

         G. Malec

4.

gminny

„ Papież w naszych sercach”

recytatorski

Łach Bartłomiej

Ia

III miejsce

   U. Mielniczek

 

 

 

 

Brodowska Anita

4-latek

I miejsce

       D. Dziurbas

 

 

 

 

Koper Julia Faustyna

4-latek

II miejsce

       D. Dziurbas

 

 

 

 

Hałasa Wojciech

II

wyróżnienie

  1. Burda

 

 

 

 

Ćmiel Agnieszka

VI

I miejsce

  1. Wilczyńska

5.

gminny

„ Konkurs kaligraficzny”

pięknego pisania

Ożga Eliza

Ib

I miejsce

       J. Hałasa

 

 

 

 

Burda Kaja

Ia

II miejsce

       U. Mielniczek

 

 

 

 

Burda Agata

III

I miejsce

       G. Malec

 

 

 

 

Fidler Marlena

II

wyróżnienie

  1.  Burda

6.

gminny

„ Czytamy utwory                       M. Konopnickiej”

pięknego czytania

Ostasz Kamila

III

III miejsce

       G. Malec

7.

gminny

„ Mistrz ortografii 2016”

ortograficzny

Świst Szymon

III

laureat

       G. Malec

8.

gminny

„ Mi Mak 2016”

matematyczny

Kowalik Tomasz

III

laureat

       G. Malec

9.

gminny

„ Stroiki, pisanki, palmy”

plastyczny

Kowalik Kinga

III

I miejsce

       G. Malec

 

 

 

 

Mazur Aleksandra

Ib

II miejsce

       W. Biszczanik

 

 

 

 

Portka Lorena

Ib

III miejsce

       J. Hałasa

 

 

 

 

Malec Mateusz

III

III miejsce

       G. Malec

 

 

 

 

Byra Milena

5 -latek

II miejsce

       L. Miszczak

 

 

 

 

Głuszek Maja

5 -latek

wyróżnienie

       L. Miszczak

 

 

 

 

Kowalska Natalia

Vb

IIImiejsce

       M. Łasocha

 

 

 

 

Kostur Jakub

Vb

II miejsce

       M. Łasocha

 

 

 

 

Watrak Kornelia

Va

IImiejsce

       M. Łasocha

 

 

 

 

Nizioł Gabriela

Va

wyróżnienie

       M. Łasocha

10.

gminny

„ Z wiosenną nutką”

piosenki

Gąsiorek Julia

5- latek

I miejsce

        L. Miszczak

 

 

 

 

Burda Agata

III

I miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Działa Klaudia

Ia

wyróżnienie

    U. Mielniczek

11.

gminny

„ Zrób coś ładnego z prawie niczego”

plastyczny

Kowalik Kinga

III

I miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Mazurek Ewa

III

II miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Malec Mateusz

III

III miejsce

         G. Malec

 

 

 

 

Wojtkielewicz Katarzyna

VI

I miejsce

         S. Chudy

 

 

 

 

Pakuła Sylwester

VI

III miejsce

         S. Chudy

 

 

 

 

Bondyra Karolina

Vb

wyróżnienie

         M. Łasocha

 

 

 

 

Kowalska Natalia

Vb

wyróżnienie

         M. Łasocha

 

 

 

 

Kolbus Klaudia

IV

wyróżnienie

         U. Kubacka

 

 

 

 

Komadowska Aleksandra

IV

wyróżnienie

         U. Kubacka

 

 

 

 

Kowalik Aleksandra

IV

wyróżnienie

         U. Kubacka

 

 

 

 

Ożga Wiktoria

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Hurkała Nikodem

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Knap Paweł

III

wyróżnienie

         G. Malec

 

 

 

 

Świst Szymon

III

wyróżnienie

         G. Malec

12.

gminny

„ Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

 

Koper Krzysztof

Wojtkielewicz Katarzyna

Ożga Karol

IV

VI

Va

II miejsce

         S. Chudy

13.

gminny

„Papież w naszych sercach”

recytatorski

Żuk Julita

III

III miejsce

  1. Kudełka

14.

powiatowy

„ Mi Mak 2016”

matematyczny

Kowalik Tomasz

III

finalista

          G. Malec

15.

powiatowy

„Mistrz ortografii 2016”

ortograficzny

Świst Szymon

III

finalista

          G. Malec

16.

powiatowy

„ Hufcowy konkurs wielkanocny”

plastyczny

Jasina Katarzyna

Vb

I miejsce

          K. Koper

 

 

 

 

Kawa Patrycja

Va

III miejsce

          K. Koper

 

 

 

 

Kusiak Martyna

Va

II miejsce

          K. Koper

 

 

 

 

Kusiak Martyna

Va

III miejsce

          K. Koper

17.

powiatowy

„Festiwal Piosenki zuchowej i harcerskiej”

 

Kusiak Martyna

Va

III miejsce

          K. Koper