- Sprzątanie świata 2018.
- Lekcja przedsiębiorczości.
- Rajd pieszy klasy 7.
- Zbiórka karmy i koców dla psów z przytuliska w Suścu.
- Smacznie i zdrowo.
- Dzień Ziemi.
- Zawodowy strzał w 10!
- Akcja "Sprzątanie Świata 2019".
- Gra terenowa w Łosińcu.
- Kryteria oceniania.
- Akcja Sprzatana Świata 2020.
- Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
- Dzień Ziemi 2021
- Akcja Sprzątania Świata 2021.
- Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
- XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego „Lubelszczyzna – Moja Mała Ojczyzna”.
- Wycieczka do „Parku Jurajskiego” w Bałtowie.
- Sprzątanie świata 2022 r.
- Wycieczka klasy IV i V do Zamościa.
- Dostosowanie wymagań z matematyki - uczeń z SPE
- Kryteria oceniania z matematyki
- Wycieczka Kraków - Zakopane.
- Wyniki konkursu "Lubelszczyzna - Moja Mała Ojczyzna"
- Dostosowanie wymagań edukacyjnych z biologii do indywidualnych potrzeb i możliwości psychofizycznych uczniów
- Wymagania edukacyjne - CHEMIA klasa 7
- Wymagania edukacyjne BIOLOGIA 7
- Wymagania edukacyjne BIOLOGIA klasa 5
- Wymagania edukacyjne BIOLOGIA klasa 6
- Wymagania edukacyjne BIOLOGIA klasa 8
- Wymagania edukacyjne CHEMIA klasa 8
- Wymagania edukacyjne MATEMATYKA klasa 4
- Wymagania edukacyjne PRZYRODA klasa 4
- Trzymaj formę!
Wycieczka Kraków - Zakopane.
16 maja 2023 roku uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej wybrali się na dwudniową wycieczkę do Krakowa i Zakopanego. Z uśmiechem na twarzach, machając do rodziców wyruszyliśmy w naszą podróż. Pierwszym punktem naszego zwiedzania było Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Potem udaliśmy się do Ogrodu Doświadczeń, gdzie można było przeprowadzić doświadczenia z zakresu optyki, akustyki i mechaniki. Odważni mogli przejechać się rowerem po linie, pozjeżdżać po torze saneczkowym i koparką kopać w piasku. Każdy miał co robić. Zmęczeni ruszyliśmy do Krakowa. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wawelskiego wzgórza. Smok Wawelski przywitał nas ziejąc ogniem i zapraszając do zwiedzania dawnej siedziby królów polskich. Pani przewodnik przybliżyła nam historię naszego kraju od prastarych czasów Łokietka do tragedii w Smoleńsku, opowiedziała o wielu ciekawostkach i wawelskich tajemnicach z zamierzchłej przeszłości oraz przedstawiła znaczenie Wawelu – siedziby królów polskich na przestrzeni wieków. Po zwiedzeniu katedry weszliśmy na wieżę, aby dotknąć serca Dzwonu Zygmunta. Odwiedziliśmy też krypty wawelskie, gdzie spoczywają zasłużeni dla Ojczyzny. Po opuszczeniu wzgórza wawelskiego udaliśmy się na spacer uliczkami starego miasta. Wysłuchaliśmy hejnału z Wieży Mariackiej, granego na cztery strony świata. Po dniu pełnym wrażeń, zmęczeni pojechaliśmy na nocleg do Zakopanego.
Drugi dzień wycieczki rozpoczęliśmy od ….. deszcz, deszcz, deszcz, od rana padało. Wiedzieliśmy, że w górach nie ma złej pogody, tylko źle ubrani turyści, tak więc każdy włożył płaszcz od deszczu i w drogę. Wjazd kolejką szynową na Gubałówkę. Poitem zwiedziliśmy Sanktuarium na Krzeptówkach, które powstało jako wotum dziękczynne za uratowanie życia Ojca Świętego Jana Pawła II po zamachu na Jego Niego 13 maja 1981 roku. Zobaczyliśmy Wielką Krokiew - miejsce znane wszystkim z Mistrzostw Świata w skokach. Na koniec wyczekiwana część dnia – spacer po Krupówkach czyli reprezentacyjnej i najbardziej znanej ulicy Zakopanego położonej w centrum miasta. Wspólne zakupy pamiątek i w drogę do domu.
Przeżyliśmy wspaniałe chwile, poznaliśmy ciekawe miejsca. Zrobiliśmy wiele pamiątkowych zdjęć. Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni.
Uczestnicy wycieczki.
Urszula Kubacka