• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024.

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024- 04.09.2023 (poniedziałek)

Autobusy dowiozą dzieci do kościoła na godzinę 8.00. Odjazd z poszczególnych miejscowości około 7.30- 7.40.

Początek uroczystości w szkole, w nowej hali sportowej- godzina 9.00- 9.10.

Spotkania wychowawców z uczniami odbędą się w budynku szkoły w następujących salach:

l.p.      Klasa  Sala lekcyjna                                                     Nauczyciel- wychowawca

1.                    Oddział przedszkolny „6” latków         13       Biszczanik W.

2.                    Oddział przedszkolny "3", „4” i „5” latków   12       Burda C.

3.                    Klasa 3          25                                                  Hałasa J.

4.                    Klasa 2          24                                                 Kozak A.

5.                    Klasa 1          16                                                Dziurbas D.

6.                    Klasa 7          7                                                 Wilczyńska A.

7.                    Klasa 8          3                                                   Iwanicki P.

8.                    Klasa 4          4                                                Kudełka A.

9.                    Klasa 5          1                                                Koper K.

10.                  Klasa 6          5                                                Kubacka U.

Po uroczystości dzieci zostaną odwiezione autobusami do domów.