• Pozostawione w szkole ubrania, buty, ciapy itp. Prosimy o zabranie ich do domu.

• ​​​​​PONAWIAMY PROŚBĘ...

W szkole, uczniowie po ubiegłym roku szkolnym pozostawili 4 (!!!) WORKI DUŻE (120l) ubrań: butów, ciapów, kurtek, bluz, dresów, czapek. Niektóre z nich są naprawdę prawie nowe. Powyższe rzeczy będą do odebrania jeszcze w poniedziałek i we wtorek (12 i 13.09.2022)- proszę zgłaszać się do pań woźnych.

Niestety, szkoła nie ma możliwości przechowywania tej odzieży, więc we środę- 14 września zostanie ona wyrzucona do kontenerów na śmieci.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023

•

Autobusy dowiozą dzieci do kościoła na godzinę 8.00. Odjazd z poszczególnych miejscowości około 7.30- 7.40.

Początek uroczystości w szkole- godzina 9.00- 9.10.

Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda- słonecznie i bez deszczu, na placu przed szkołą odbędzie się apel.

Przy niesprzyjającej pogodzie (opady deszczu, niska temperatura, wiatr) spotkania wychowawców z uczniami odbędą się w budynku szkoły w następujących salach:

l.p. Klasa Sala lekcyjna Nauczyciel- wychowawca

1.Oddział przedszkolny 6 latków s. 12 Dziurbas D.

2.Oddział przedszkolny 4 i 5 latków s. 13 Biszczanik W.

3.Klasa 2 s. 25 Hałasa J.

4.Klasa 1 s. 24 Kozak A.

5.Klasa 3 s. 18 Łasocha M.

6.Klasa 6 s. 7 Wilczyńska A.

7.Klasa 7 s. 3 Iwanicki P.

8.Klasa 8 s. 4 Kudełka A.

9.Klasa 4 s. 1 Koper K.

10.Klasa 5 s. 5 Kubacka U.

Po uroczystości dzieci zostaną odwiezione autobusami do domów.